top of page

Bora Burakhan Çetin

  • Instagram
  • Instagram
Bora Burakhan Çetin, İmza Doktor'da. İmza Doktor, Doktor Dijitalleştirme Hizmeti
Doktor

Özgeçmiş

  Lise eğitimimi Ankara Nermin Mehmet Çekiç Anadolu Lisesi'nde tamamladım. Lise öğrenimi sürecinde temel düzey oyunculuk eğitimi alıp, Ankara'da tiyatro gösterileri ve oratoryolara katıldım.
  Üniversitede tıp eğitimimi Hacettepe Üniversitesi'nde ilerletirken Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Bilimsel Araştırmalar Topluluğu'nun (HÜTBAT) 5 yıl aktif üyeliğini, 4 yıl düzenleme kurulunda aktif kongre düzenleyicisi ve sosyal program sorumlusu olarak yaptım. Yine üniversite döneminde 2 yıl kickbox ve ninjutsu sporları ile ilgilendim. Temel düzey tango eğitimi aldım.

  Ek olarak erişkinlerde ve çocuklarda ileri yaşam desteği ve travmaya müdahale eğitimleri aldım.

En Çok Çalıştığı Tedaviler

dermal-filler.png

Dudak Dolgusu

botox.png

Botoks

anti-age.png

Paris Işıltısı

FOTOĞRAF

Güncel Çalışmalar

  2022 yılında akademi ve mesleki yeterlilik kursuna katılarak mezoterapi, dermal dolgu, botoks ve prp uygulamaları eğitimini tamamladım. Aktif olarak tüm yüz botoks, koltukaltı botoks, migren botoksu, bruksizm için masseter botoksu; jawline, çene, dudak ve nazolabial dolgu, prp uygulamaları, mezoterapi uygulamaları (gençlik aşısı, paris ışıltısı, somon dna uygulaması, lipoliz, mezolift, mezobotoks, saç mezoterapisi, ıv glutatyon ve c vitamini uygulaması, mezolift ve mezobotoks) uygulamalarını yapabiliyorum.

bottom of page